Pknergy zal zijn productassortiment presenteren op de Global Sourcing Electronics Fair.

Wij ontmoeten u graag op onze stand:

Datum: 11-14 oktober 2023
Locatie: AsiaWorld-Expo, Hong Kong
Standnummer: 9J27

Op onze stand zal PKnergy een verscheidenheid aan batterijen presenteren, waaronder lithiumbatterijen en primaire lithiumbatterijpakketten, die op grote schaal worden gebruikt in verschillende industrieën.Als toonaangevende speler in de batterijsector is Pknergy toegewijd aan het aanbieden van eersteklas batterij-aanpassingsdiensten, afgestemd op de uiteenlopende behoeften van klanten.Wij zijn bedreven in het leveren van OEM-oplossingen die aan uw specifieke eisen voldoen en de optimale stroomvoorziening voor uw producten leveren

Pkcell op de Global Sourcing Electronics Fair

Op onze stand zal Pknergy een verscheidenheid aan batterijen presenteren, waaronder lithiumbatterijen en primaire lithiumbatterijpakketten, die op grote schaal worden gebruikt in verschillende industrieën.Als toonaangevende speler in de batterijsector is Pknergy toegewijd aan het aanbieden van eersteklas batterij-aanpassingsdiensten, afgestemd op de uiteenlopende behoeften van klanten.Wij zijn bedreven in het leveren van OEM-oplossingen die aan uw specifieke eisen voldoen en de optimale stroomvoorziening voor uw producten leveren.

 

OVER WERELDWIJDE BRONNEN

Global Sources is al 50 jaar opgericht en heeft een betrouwbaar B2B-platform gebouwd dat kopers en leveranciers online en offline bedient.

Het bedrijf organiseert exportbeurzen in Hong Kong SAR met acht evenementen per jaar, waaronder 's werelds grootste elektronica- en mobiele elektronicashows, evenals lifestyle- en modeshows.

Meer dan 1,5 miljoen internationale kopers, waaronder 94 van de 100 grootste detailhandelaren ter wereld, gebruiken deze diensten om product- en bedrijfsinformatie te verkrijgen, zodat ze winstgevender kunnen inkopen op overzeese toeleveringsmarkten.Deze diensten bieden leveranciers ook geïntegreerde marketingoplossingen om het bedrijfsimago op te bouwen, verkoopleads te genereren en bestellingen binnen te halen van kopers in meer dan 240 landen en gebieden.

Bekijk onze bedrijfsinformatie:Klik hier

Hoe kom ik bij AsiaWorld-Expo?:Klik hier

Registratie voor de Global Sourcing Electronics Fair:Klik hier

 

Voor degenen die meer willen weten over PKCELL, een vooraanstaande batterijfabrikant in Shenzhen, en toegang willen krijgen tot kosteneffectieve batterijoplossingen, nodigen wij u uit om onze stand te bezoeken of contact met ons op te nemen via onze website.Wij staan ​​met de grootste toewijding voor u klaar!


Posttijd: 12 oktober 2023