A Pknergy a Global Sourcing Electronics Fair rendezvényen mutatja be termékkínálatát.

Örömmel találkozunk standunkon:

Időpont: 2023. október 11-14
Helyszín: AsiaWorld-Expo, Hong Kong
A fülke száma: 9J27

Standunkon a PKnergy különféle akkumulátorokat mutat be, beleértve a lítium akkumulátorokat és a különféle iparágakban széles körben használt elsődleges lítium akkumulátorcsomagokat.Az akkumulátorágazat vezető szereplőjeként a Pknergy elkötelezett amellett, hogy csúcsminőségű akkumulátor-testreszabási szolgáltatásokat kínáljon a különféle ügyfelek igényeihez igazodva.Ügyesek vagyunk abban, hogy OEM-megoldásokat biztosítsunk az Ön egyedi igényeinek megfelelően, és optimális tápegységet biztosítsunk termékei számára

Pkcell a Global Sourcing Electronics Fair-en

Standunkon a Pknergy különféle akkumulátorokat mutat be, beleértve a lítium akkumulátorokat és a különféle iparágakban széles körben használt elsődleges lítium akkumulátorcsomagokat.Az akkumulátorágazat vezető szereplőjeként a Pknergy elkötelezett amellett, hogy csúcsminőségű akkumulátor-testreszabási szolgáltatásokat kínáljon a különféle ügyfelek igényeihez igazodva.Ügyesek vagyunk abban, hogy OEM-megoldásokat biztosítsunk az Ön egyedi igényeinek megfelelően, és optimális tápegységet biztosítsunk termékei számára.

 

A GLOBÁLIS FORRÁSOKRÓL

Az 50 éve alapított Global Sources megbízható B2B platformot épített ki, amely online és offline szolgálja ki a vásárlókat és a beszállítókat.

A vállalat export beszerzési bemutatókat szervez Hongkong KKT-ben, évente nyolc eseménnyel, köztük a világ legnagyobb elektronikai és mobil elektronikai bemutatóival, valamint életmód- és divatbemutatókkal.

Több mint 1,5 millió nemzetközi vásárló, köztük a világ 100 legnagyobb kereskedője közül 94, használja ezeket a szolgáltatásokat termék- és vállalatinformációk megszerzésére, hogy segítsen nekik jövedelmezőbb beszerzést szerezni a tengerentúli ellátási piacokról.Ezek a szolgáltatások integrált marketingmegoldásokat is biztosítanak a beszállítóknak a vállalati imázs kialakításához, az értékesítési potenciálok generálásához és a vevők megrendeléseinek elnyeréséhez több mint 240 országban és területen.

Tekintse meg cégünk adatait:Kattints ide

Hogyan jutok el az AsiaWorld-Expóra?:Kattints ide

Regisztráció a Global Sourcing Electronics Fairre:Kattints ide

 

Ha szeretnének többet megtudni a PKCELL-ről, egy kiemelkedő sencseni akkumulátorgyártóról, és hozzáférhetnek a költséghatékony akkumulátor-megoldásokhoz, kérjük, látogassa meg standunkat, vagy keressen meg minket weboldalunkon keresztül.Azért vagyunk itt, hogy maximális odaadással szolgáljunk Önnek!


Feladás időpontja: 2023.10.12