Společnost Pknergy se chystá předvést svou řadu produktů na veletrhu Global Sourcing Electronics Fair.

Jsme rádi, že se s vámi setkáme na našem stánku:

Datum: 11.–14. října 2023
Místo: AsiaWorld-Expo, Hong Kong
Číslo stánku: 9J27

Na našem stánku společnost PKnergy představí řadu baterií, včetně lithiových baterií a primárních lithiových baterií, které jsou široce využívány v různých průmyslových odvětvích.Jako přední hráč v sektoru baterií se Pknergy věnuje nabízení špičkových služeb přizpůsobení baterií přizpůsobeným různým potřebám zákazníků.Jsme zběhlí v poskytování OEM řešení, která odpovídají vašim specifickým požadavkům a poskytují optimální napájení pro vaše produkty

Pkcell na Global Sourcing Electronics Fair

Na našem stánku Pknergy představí různé baterie, včetně lithiových baterií a primárních lithiových bateriových sad, široce používaných v různých průmyslových odvětvích.Jako přední hráč v sektoru baterií se Pknergy věnuje nabízení špičkových služeb přizpůsobení baterií přizpůsobeným různým potřebám zákazníků.Jsme zběhlí v poskytování OEM řešení, která odpovídají vašim specifickým požadavkům a poskytují optimální napájení pro vaše produkty.

 

O GLOBÁLNÍCH ZDROJÍCH

Společnost Global Sources, založená 50 let, vybudovala důvěryhodnou B2B platformu, která slouží kupujícím a dodavatelům online i offline.

Společnost pořádá v Hong Kongu SAR přehlídky exportních zdrojů s osmi akcemi ročně, včetně největších světových výstav elektroniky a mobilní elektroniky a také Lifestyle a Fashion show.

Více než 1,5 milionu mezinárodních kupujících, včetně 94 ze 100 nejlepších maloobchodníků na světě, využívá tyto služby k získávání informací o produktech a společnostech, které jim pomohou získat ziskovější zdroje ze zámořských dodavatelských trhů.Tyto služby také poskytují dodavatelům integrovaná marketingová řešení k budování firemní image, generování potenciálních zákazníků a získávání objednávek od kupujících ve více než 240 zemích a územích.

Zobrazit informace o naší společnosti:Klikněte zde

Jak se dostanu na AsiaWorld-Expo?:Klikněte zde

Registrace na Global Sourcing Electronics Fair:Klikněte zde

 

Pro ty, kdo mají zájem dozvědět se více o PKCELL, předním výrobci baterií v Shenzhenu, a získat přístup k cenově výhodným bateriovým řešením, zveme vás k návštěvě našeho stánku nebo nás kontaktujte prostřednictvím našich webových stránek.Jsme tu, abychom vám sloužili s maximálním nasazením!


Čas odeslání: 12. října 2023